TIMON - drewniany piasek zbrylający dla kota

Drewniany piasek zbrylający dla kota

Timon to doskonała propozycja dla właścicieli kotów. Jest to niezwykle chłonny drewniany piasek zbrylający, który skutecznie absorbuje wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Oferujemy go w workach zarówno po 5,7 jak i 25 litrów, dzięki czemu możliwy jest jego zakup zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

Timon – żwirek dla kota w postaci piasku

Zbrylająca formuła tego drewnianego piasku dla kotów sprawia, że zachowanie czystości jest niezwykle proste. Wystarczy usunąć utworzone z nieczystości grudki, aby pupil znów mógł cieszyć się swobodnym i higienicznym korzystaniem z kuwety. Istotną cechę Timona stanowi więc jego wydajność – codziennie wyrzuca się bowiem niewielkie ilości żwirku.

Drewniany piasek zbrylający bezpieczny dla wszystkich kotów

Sporą zaletę żwirku dla kota Timon stanowi także jego konsystencja. Występuje on pod postacią drewnianego piasku zbrylającego, który dzięki mniejszym drobinkom jest w pełni bezpieczny – nie podrażnia bowiem delikatnych łapek zwierząt. Ponadto charakteryzuje się naturalnym składem – nie zawiera sztucznych substancji mogących wywoływać reakcje alergiczne.

TIMON - drewniany piasek zbrylający dla kota

TIMON (zbrylający)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl